neděle 19. dubna 2015

My Scheming Bulgarian Rose Mask


Končí nám víkend, jako vždy utekl hrozně rychle. Ale pořád ještě zbývá dost času na víkendové rozmazlování a já tady dnes mám na to ideální kousek, masku My Scheming Bulgarian Rose Whitening Mask.English Summary: My Scheming is a small Taiwan brand, producing a lot of ranges of face masks for different skin needs. I picked Bulgarian Rose Whitening mask back in winter, becaused it promised moisturizing, soothing and whitening. I had one big pimple on my cheek that left a dark deep scar in winter and I decided to try this mask on it, since it would normally take forever to get rid of. The mask smells sooo nice, I really enjoy its rosy smell while the mask is on. Unfortunately it doesn't have any system to hold it firmly on the face, but it doesn't move in the process, even if you don't sit still with it on. And the mask itself is great. I does provide great moisturizing effect, it smoothes small wrinkles and soothes the sking. And my scar has actually become lighter after the first use. I think if I use 5 to 10 masks it would actually go away completely. For now I used 2, but with another whitening product, and the scar is almost gone after 3 months. All in all I would definitely order other masks from this brand. This one works perfectly, it cost me 280 CZK or so on Ebay and you can buy the even cheaper in auctions. I definitely recommend to give it a try. 

My Scheming je taiwanská značka, která se zaměřuje na výrobu masek na obličej. Natrefila jsem na ní díky jednomu blogu, majitelka kterého chválila anti-age a hydratační masky. Ja sice obecně mám raději klasické nanášecí masky, ale chtěla jsem zkusit i "hadrovou", tak jsem je šla omrknout na ebay. My Scheming má fakt velký výběr masek pro nejrůznější potřeby pleti, já si tenkrát v zimě sáhla po hydratační a zklidňující růži, která navíc slibovala vybělení pleti. A protože se mi v zimě udělal na tváři fakt bolavý pupínek, který po sobě nechal hnusnou tmavou skvrnu, řekla jsem si, že to je pro mě ideální volba, a že aspoň budu schopná dobře posoudit účinky. 

Bulgarian Rose voní naprosto úžasně po růžích. Vůně není moc vlezlá a fakt si ji tu půlhodinu, co jsem masku měla na obličeji moc užila. Maska je klasická látková, bohužel nemá ouška na přichycení za ušima (úplně jsem měla chuť napsat za ouškama), ale drží na obličeji docela dobře. Ja jsem s ní jednou dvacet minut koukala dolu na svoje nohy u dělání pedikúry a nikam neodputovala. Je hodně štědře napuštěná, takže je potřeba jí vyndavat z obalu opatrně, aby přebytek stekl zpátky do obalu, ten ještě budeme potřebovat. 
Po 30 minutách jsem měla pleť skvěle hydratovanou. Po prvním použití to byl jediný účinek, který jsem zaznamenala. Zbytek masky z obalu jsem si vmasírovala do obličeje, krku, dekoltu, paží a rukou, zbylo tam toho fakt hodně. Roztok je hodně tekutý, ale bleskově se vstřebává. Masku jsem použila večer a nenanášela jsem po ní žádný další krém. 

No a následující ráno jsem zjistila, že maska fakt skvěle funguje. Pleť byla výborně hydratovaná, drobné mimické vrásky se vyhladily a tak obecně pleť vypadala odpočatá a svěží. A ihned po prvním použití byla světlejší i skvrnka po akné. Po několika dnech zase trochu ztmavla, ale podle mě po kurzu pěti-deseti masek zmizí úplně. Trochu mi zesvětlila i pihy, o to jsem úplně nestála, ale kdyby někoho trápily, tak i na ty se dá použít. 

Závěr: super maska, určitě si koupím nějaké další na vyzkoušení a tuto budu mít doma pro případy nouze, kdy třeba po nemoci budu potřebovat vypadat zase jako člověk. Sada 5 masek mě vyšla na Ebay na zhruba 280 korun, ale zrovna teď sleduju nějaké aukce, kde se prodávají 5 za 130 korun, snad vyhraju :)

Hodnocení 9/10

Žádné komentáře:

Okomentovat