pátek 6. března 2015

The End: vypotřebováno v únoru


Únor byl nějaký krátký :) Nevšimla jsem si ani že je tady, a najednou už je pryč. Nemám na vyhození skoro nic. Zas o to lepší ale bude březen, spousta produktů mi právě teď dochází, takže to bude zajímavější čtení. Každopádně, něco málo k tomu, co došlo v únoru. 
English Summary: February was really short. Or at least for me, I haven't even realized February was there and all at once it was gone. Too much stuff going on right now. A beauty-speaking it was short too, not a single interesting big product I ran out of. March will be better though, I am already at the bottom of a couple of products and looking forward to writing about them. 
Anyway, what we've got here. Let's start with the delicate one - Lactacyd Femina is a soft washing product for ladies. I like the neutral smell of it and it's delicate non-aggressive formula. I've been using it for years, always trying new products, but always coming back, because I really find this one the best.  L'Occitane Immortele Hydrating Hand Care with SPF 15 is a small hand cream I've bought for my purse. It's quite all right, absorbing really quickly, hydrating just enough and SPF is a good bonus for a day hand product, not many of them offer sun protection. Kiss My Face is another purse-sized hand cream I've recieved in some beauty box. It has a very lovely fresh grapefruit-bergamot scent, but otherwise is completely useless. Absorbing for a long time, not hydrating at all. I haven't finished it acually, just throwing away this useless thing. Very famous Marvis toothpaste which I honestly don't understand. It has a cute vintage looking tube, but otherwise is a very ordinary toothpaste, I really don't understand the price tag. Pevonia Botanica Spa Teen Moisturizer is a pleasant fresh-scented and light face cream. I would buy it to my teen kid if I had one, this is a very neutral product, I think it would be a good first face cream for a teen boy or girl, as it has this neutral packaging, absorbs really well and has a low SPF, but at least something. L'Occitane Verbena body lotion in a travel packaging is a great fresh body lotion. It moisturizes very well, has a fresh crispy lemony scent, absorbs quickly and is really expensive. OK, I know there are more expensive body lotions out there, but I am just not ready to pay this much for a body lotion :) Paul Mitchell Original Awapuhi shampoo is a really rich and moisturizing hair product. It's was too much for my hair, but I would recommend it to someone with dry hair and scalp. Vichy Normaderm anti-imperfections global care, throwing away, it's not hydrating at all, I can't imagine any type of skin that doesn't need moisturizing. Astor Soft Sensation lipstick is very rich and hydrating, I have it in a nude shade and it applies evenly and holds well for a couple of hours. 
And that's it. A few products, a lot of text to read :)


Začnu ve směru hodinových ručiček.
L'Occitane Immortele Hydrating Hand Care krém s SPF 15. Krém v cestovním balení do kabelky, stál okolo 80 korun. Slaměnková řada mi hodně voní, a tento krém není výjimkou. Vstřebává se bleskově, hydratuje dobře a navíc chrání před UV zářením... trochu :) 

Vichy Normaderm anti-imperfections global care má být hydratační krém pro pleť s nedokonalostmi. Ale právě hydratační mě nepřišel vůbec, takže vyhazuju. 

Astor Soft Sensation rtěnka v nějakém nude odstínu. Tuhle mám už strašně dlouho. Používala jsem jí moc ráda, je příjemně krémová, světlá nude barva se nanáší bez problémů rovnoměrně, drží pár hodin, nevysušuje. Nevím jestli se ještě vůbec prodává, ale pokud jo, je to dost dobrá rtěnka za přijatelnou cenu.

Paul Mitchell Original Awapuhi šampón. Je hodně hutný, krémový, výborně pění a je opravdu hodně hydratační. Takže doporučuju spíš někomu, kdo má suché vlasy, ale i suchou pokožku na hlavě. Na moji normální byl až moc, vlasy se mi po něm rychleji mastily.

L'Occitane Verbena tělové mléko, tohle je už několikáté cestovní balení, takže ho mám pořádně vyzkoušené. Krásně voní po citrusech, vůně chvilku vydrží na pokožce, ale není vlezlá. Dobře hydratuje, po holení pořádně štípe :) Nebýt tak drahé, tak si ho i ráda koupím.

Lactacyd Femina gel na intimní hygienu už taky používám pěkně dlouho. Vyhovuje mi, že nedráždí, neutrální vůně, velké výhodné balení (ze kterého přelévám do nějakého starého s pumpičkou). Zkoušela jsem i různé jiné variace od Lactacydu, ale tento originální gel mi vyhovuje nejvíce. 

Pevonia Botanica Spa Teen moisturizer je docela dobrý krém pro mastnou problematickou pleť. Má svěží vůni, rychle se vstřebává, má poskytovat nějakou ochranu proti UV záření. Nečekala bych že se popere s velkými problémy na pleti, ale může to být dobrý neutrální krém pro mladší pleť. 

Slavná zubní pasta od Marvis ve vzorku, spotřebováno na cestách. Líbí se mi retro obal, ale fakt nechápu tu cenu. Snažila jsem se hodně, ale rozdíl oproti takové colgate za tři pětky nevidím :)

Kiss My Face krém na ruce. Krásně voněl po grepu a bergamotu, ale to je opravdu jediná jeho dobrá vlastnost. Dlouho se vstřebává, vůbec nehydratuje a rychle se zkazil. 

A to je vše :)

Žádné komentáře:

Okomentovat