sobota 7. března 2015

Orly Haute Red - swatch, recenze

Miluju soboty. Když mám čas pusti si nějaký tutorial od oblíbených youtuberek a udělat si beze spěchu nehty. Pro dnešní krásné počasí jsem si vybrala tento veselý červený lak na nehty Orly Haute Red. English Summary: I love Saturdays. When I don't have to rush anywhere, have pletny of time to watch some youtube videos and manicure my nails. For today's bright weather I chose this positive warm red nail polish - Orly Haute Red. It applies very well even in one layer, but I always put two. I've had this one for at least 4 years and it is still as new, hasn't got thicker or worse to apply. I used Orly Bonder as a base coat and INM Out The Door as a top coat. It dries quite quickly even without a quick drying top coat and lasts on my nails for two-three days, but this is actually a long time for me, I have thin nails and nail polishes peel off very fast mostly. And of course I love the colour. It is a very bright warm red, a very classic one, I think it would look good on almost everybody. 

Orly Haute Red mám v miniatuře, vlastním ho už minimálně 4 roky a je pořád jako nový. Nezhutněl, barva se nevrstvi v lahvičce, fakt super kvalita. Nanáší se výborně, skoro ideálně už v 1 vrstvě, ale ze zvyku vždy nanáším dvě. Jako podlak používám Orly Bonder a taky ze zvyku INM Out The Door rychleschnoucí nadlak, i když sám o sobě Orly schne opravdu rychle, to nebývá u krémových laků zvykem. Drží dva až tři dny, na moje nehty výborné, jsou teď hodně tenké a laky se mi sloupnou většinou do jednoho dne. Spíše se po několika dnech setře na konečkách, než že by se loupal. 

A samozřejmě se mi moc líbí barva. Je krémová, nemá shimmer ani žádné třpytky. A je to taková hodně klasická červená. V lahvičce vypadá velmi neutrálně, bez podtónů, na sluníčku trochu jde do tepla, ve stínu zase působí více studeně. Je to hrozně pozitivní a překvapivě neutrální barva, nemám  nutkavou potřebu obléct si na sebe něco elegantního když jí mám na nehtech :)


8 komentářů:

 1. červený laky mám moc ráda a ještě lepší je to když jsou ještě víc do ruda:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty víc do ruda mám taky ráda, mám asi ráda všechny červené :D

   Vymazat
 2. krásna farba :)

  Pozývam ťa do GIVEAWAY:
  http://byfoxygreen.blogspot.sk/2015/03/buy-or-win-5-giveaway.html

  OdpovědětVymazat
 3. Taky miluju soboty! ten lak je naprosto krásný! BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju. Taky jsem se teď do něho po dlouhé době znovu zamilovala :)

   Vymazat
 4. Parádní odstín! O Orly jsem ještě nikdy neslyšela O_o - musím napravit. (:

  ♥ www.thekawaiiplanet.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Orly v ČR prodává Sephora a třeba i modelaznehtu.cz, ale z nějakého záhadného důvodu tady vůbec nefrčí. Přitom kvalita je odpovídající a v něčem i lepší než OPI a za o něco nižší cenu. Mají výborný podlak Bonder :)

   Vymazat