neděle 15. března 2015

Lush Rose Jam sprchový gel recenze


Já vím, jsem brzda. Píšu tady recenzi na produkt z vánoční kolekce, když nedávno proběhlo představení té jarní. Nevím, ale mě vůně růží spíše připomíná léto, takže o tom prostě napíšu teď :) 

English summary: Lush Rose Jam is a bodywash from Lush's Christmas collection. I am not slow in writing this, it is just that this one is anything but christmasy for me. Rose Jam smells just like my grandma's rose garden used to smell when I was a kid. When she was cooking strawberry jam in the kitchen and we were playing by the open window. Sometimes sugar melted too fast and turned brown and the smell became a bit smokey and even more sweet. This is exactly it what I feel in Rose Jam. A perfect indulgent warm smell of summer. 

Proč zrovna dnes? Lush Rose Jam je pro mě ideální sprchový gel na nedělní pomalou rozmazlovací ranní nebo večerní sprchu. Když nikam nemusím spěchat, můžu si vychutnat pozitivní růžovou barvu gelu a jeho omamnou vůní. Voní po růžovém džemu, název sedí. Připomíná mí léto, kdy babička v kuchyni vařila jahodovou marmeládu a my jsme se hráli u otevřeného okna v její růžové zahradě a vůně letních růží se mísila se sladkou cukrovou marmeládovou. Občas se cukr na dně připálil a najednou byla ta vůně trochu kouřová a ještě více sladká. Takhle přesně voní Rose Jam. A pak i pokožka ještě pěkných pár hodin. Uklidňující a nostalgická. 

2 komentáře:

  1. Tyjo, mně to vůbec nezůstává na tý kůži tak dlouho! Jasně, po sprše to ještě cítit je, ale pak už né!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Třeba pro vášnivé Italky to nějaký Giuseppe z italského Lushe namíchal koncentrovanou verzi :)

      Vymazat