čtvrtek 5. března 2015

L'Oreal Brow Artist Plumper review, swatches, recenzeDnes pro vás mám recenzi gelu na obočí L'Oreal's Brow Artist Plumper. Gel na obočí je něco, co používám už léta. Akorát jsem si vždy kupovala průhlednou variantu od Miss Sporty nebo Astoru, pak i od Catrice, a byla spokojená. Obočí mám celkem husté a tmavé, a nepotřebuje moc úpravy kromě vytrhávání zbytečných chloupků. No a protože mám obočí OK, tak se mi nechtělo dávat moc peněz za barevné gely profi značek (jiné moc nebyly). V poslední době nám ale i levnější značky si uvědomily, že ženy mají obočí, a pustily se do vydávání cenově dostupných produktů v tomto, doposud neobsazeném segmentu. 


English Summary: L'Oreal's Brow Artist Plumper is a very affordable and good performing product. The color I own is Medium/Brown, I have darker eyebrows and it is suits me almost perfectly. I can still see unnecessary warmish undertones in certain light conditions, but in daylight it looks very natural on me. The brush is on the bigger side, I don't have a problem with it, but I would prefer something smaller, like Benefit's Gimme Brow tiny brush. This gel contains micro-fibres and can easily create a pretty serious drama on your eyebrows. Because of the shade I don't wear it that way, I have to apply it in a very thin layer. It fixes my eyebrows pretty good, it lasts all day. The thing I mind most on this product (not only from L'Oreal though, I had this problem with other brands as well) is the fact that it dries up my under-brow skin. This may seem funny, but without a thin layer of moisturizer after removing my makeup I get very unpleasant dry patches in my brows. Nothing serious, but I wish the formula wasn't causing this. All in all this is a great product for the price. I am glad that mass market brands have finally realized that women have brows and are slowly starting filling in this gap. L'Oreal Brow Artist Plumper mám v odstínu Medium/Dark. Myslím, protože nálepku s odstínem jsem hned musela odstranit :) Vyšel mě na něco okolo 250 korun. Barevný gel od Alverde je o stovku levnější, ale odstíny jsou tragické, moc teplé pro kohokoli kdo není zrzavý nebo narezlá bruneta. Medium/Dark od L'Oreal se hodně blíží správné barvě pro tmavší typy nebo tmavší obočí, ale i přesto v určitém světle odstín vypadá příliš teple a nepřirozeně. Kvůli tomu taky potenciál gelu nemůžu využít naplno a musím ho nanášet v hodně slabé vrstvě, aby ta barva moc nevynikla. 

Omlouvám se za trochu rozmazanou fotku, ale nejlépe ze všech zachytila právě zrovna barvu. Je taková trochu nazelenalá, a to přesně plavovlásky potřebuji na obočí, akorát většina možná i o něco světlejší. Na fotce vlevo jsem zachytila jak rychle gel schne - tohle je pokus gel smazat kapesníkem pár vteřin po nanesení a vyfocení fotky vlevo. Fixuje se celkem rychle, většinou nanáším gel na jedno obočí, pak ho rozčešu kartáčkem a vytvaruju, a až pak operaci opakuju na druhém obočí. Jinak se gel zafixuje a už s nim moc nehnu. 

Kartáček je podle mě o něco větší, než by se na obočí hodilo. Já s ním moc problém nemám, ale i tak bych brala o něco menší. Treba Benefit Gimme Brow má ideálně malinký. L'Oreal Brow Artist Plumper obsahuje mini vlákna, která dokáží obočí pěkně zahustit a vytvořit docela dramatický efekt. V podstatě na každodenní líčení optimální varianta pro všechny, které to obočí nemají úplně vytrhané - i s pár chloupky se s tímto gelem dá vykouzlit slušný efekt. S tím co mám já by tento gel mě dokázal přeměnit na takovou Vodianovou nebo Karu kdybych chtěla :) Horní fotka před, spodní po. Hodně tenká vrstva, obočí působí více upraveným dojmem a je dobře zafixované. Jo, a fixuje docela dobře. Kdybych ho nevyčesávala kvůli barvě, tak si myslím, že zafixuje pořádně na celý den. Ve slabší vrstvě mi levé obočí během dne vždy rozhodí těžká patka, která se mi o levou stranu obličeje tře. 

A věc, která mi na tomto gelu vadí (a která mi vadí i u jiných gelů teda, není to nedostatek jenom tohoto) je to, že vysušuje pleť "pod obočím". Není to nic, co by se nedalo napravit silnější vrstvou hydratačního krému do obočí, ale než jsem si na to zvykla, pěkně jsem se v obočí sloupla. 

Závěr: slušný produkt za přijatelnou cenu. Pokud vám sedne barevně určitě stojí za vyzkoušení, je to výborná alternativa tužce s gelem nebo pracnějšímu barevnému vosku. 

Celkové hodnocení produktu: 7/10

2 komentáře:

  1. mám ho a zdá se mi moc dobrý. zezačátku jsem měla pocit, že světlejší by nebyl na škodu - plavovláska, ale teď jsem spokojená moc a docela se divím té výdrži. jedno balení mám již od září a pořád nějak nevypadá, že by chtěl dojít :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Mě tyto gely na obočí vždy vydrží hrozně dlouho, poslední od Catrice jsem měla tak rok a půl. Nevím jak to je možné když řasenky vždy do tří měsíců dojdou nebo zaschnou :)

      Vymazat