středa 18. března 2015

Bobbi Brown Rich Color Lipstick Guava review/recenze, foto

Rtěnky s pěkně letním názvem Guava jsem si všimla už loni u někoho z bloggerů a její hezká korálová barva se mi vryla pěkně do paměti. Tak moc, až se objevila na mém jarním wishlistu, a pár dnů na to jsem jí dostala od přítele, děkuju moc :) Vypadá to, že psaní wishlistů není zas tak špatná věc :) Používám jí každý den co se mi dostala do rukou, takže můžu kvalifikovaně povědět, jaká Bobbi Brown Rich Color Lipstick je. 

English Summary: I first read about this lipstick quite some time ago and somehow it got stuck in my memory thanks to the vibrant color. So when I wrote my spring wishlist I decided that I have to have this one this spring. Bobbi Brown Rich Color Lipstick has a great pigmentation, but it applies easily, maybe thanks to the color as well. It has a lightweight formula, it is not drying and probably is moisturizing pretty well, hard to tell in the dry office air, but my lips don't feel like Sahara desert after a day of wearing it, which is a pretty good result. My shade is a bright coral pink Guava, I love that it is so fresh and bright, but not too bright to attract all the attention to my lips only. Great for spring and will be great with summer bronze.


Bobbi Brown Rich Color Lipstick má být lehká, ale zároveň dobře krycí a dobře pigmentovaná, má dlouho vydržet, nevysušovat a naopak vyživovat rty. V podstatě tohle všechno dělá.

Hrozně moc se mi líbí obal, mám ráda luxusní značky, ale tohle jednoduché profi černé balení je prostě více elegantní. Rtěnka voní sladce a příjemně, není vtíravá a je cítit jenom když přivoním ke rtěnce samotné, při aplikaci a na rtech pak cítit není. Je výborně pigmentovaná, ale i přesto se dobře a jednoduše nanáší. To je taky částečně dané mým odstínem, věřím, že s červenou by si člověk zanadával. Díky dobré pigmentaci je Rich Color Lipstick dobře krycí už v tenké vrstvě. A ani v silnější vrstvě nemám těžký "rtěnkový" pocit na rtech, je příjemně lehká. 

Rtěnka opravdu nevysušuje rty. Nemůžu tvrdit, že je hydratuje, ale aspoň za celý den v kanceláři je nemám suché jako Sahara jako vždy. Vydrží hodně. Třeba pár polibků, při kterých část barvy zmigruje, ale na rtech jí zůstane dost a v rovnoměrné vrstvě. Vydrží půl dne, i když hodně piju a mluvím. Oběd přežije, pokud budete jíst opatrně. Za okraje se mi roztékají všechny rtěnky, ke všem automaticky používám, ale řekla bych, že to nebude moc problém.


Moje barva je 1 Guava, výrazná korálovo-růžová, se zlatým shimmerem, který je vidět jenom na sluníčku, ale díky němu nepůsobí barva ploše a nudně. Moc se mi líbí, že je dost výrazná na rtech, ale nestrhne veškerou pozornost na sebe. Obličej pěkně oživí a bude super perfektní v létě k pihám a opálení. Na fotce působí trochu bledě, sluníčko mi "snědlo" výraznost barvy, spíše vypadá jako na úvodní fotce.

Závěr: skvělá rtěnka, díky jednoduché aplikaci, dobré výdrži a výživě rtů super volba na každodenní použití.

A protože mám dobrou náladu a je fakt dobrá, dáme jí 10/10 :)

4 komentáře: