středa 25. února 2015

OPI I Just Can’t Cope-acabana review, swatches, recenze

Venku je pořád ještě zima a navíc jsem nemocna, tak jsem se dnes rozhodla pro mini sluníčka na mých nehtech :) OPI I Just Can’t Cope-acabana je perfektní veselý lak pro zpestření zimních dnů. 

English Summary: On this blue winter day I wanted to show you a bright nail polish from OPI that can easily improve your mood by bringing a piece of sun on your nails. OPI I Just Can’t Cope-acabana was released in 2014 in Brazil collection. It's a bright yellow cream, application is easy, it is kind of self-smoothing type of texture. I needed two layers to achieve full coverage, it is drying a bit slow, but I use fast drying top coat anyway, so this doesn't bother me. I Just Can’t Cope-acabana lasts for a couple of days, it very much depends if I happen to cook when I wear it for example. It not better or worse than my other OPI nail polishes. The colour lookes more pale in the bottle, but on the nails it is really bright and cheerful. 

Laky na nehty OPI jsou moje nejoblíbenější laky vůbec. I Just Can’t Cope-acabana se zařadil do mé kolekce bezproblémových a oblíbených opíků. Světlé krémové laky totiž většinou bývají zlobivé, špatně se nanáší, barva nebývá jednotná, a navíc většinou i špatně drží. Toho se s I Just Can’t Cope-acabana vůbec nemusíte bát.


Na této fotce je dobře vidět, že v lahvičce vypadá o něco světlejší, než na nehtech. Barva je opravdu výrazná žlutá, v umělém osvětlení přímo září. Lak se dobře nanáší, pro plné krytí potřebuju dvě silnější vrstvy. Silnější proto, že lak se pak po nanesení jakoby sám srovná do hezky souvislé vrstvy bez šmouh a světlejších míst. Schne jako všechny krémové laky o něco déle, ale ja stejně vždy používám rychleschnoucí nadlak, takže to mě netrápí. Drží průměrně několik dnů, záleží co zrovna během těch dnů dělám. Větší vaření nebo úklid nepřežije. 
Závěr: super pozitivní lak na zimu, kvalita jako vždy u laků OPI skvělá, není co vytknout. Cena cca 300 korun. 

1 komentář:

  1. Wow, zářivá barvička. Od OPI mám pár laků a souhlasím s tebou, že jsou to kvalitní laky. BEAUTYPUSINKA

    OdpovědětVymazat