sobota 7. února 2015

Loving Right Now - co mám ráda právě teď

Na lednové favority je trochu pozdě, a prosincové jsem asi trochu zazdila :) Tak musím pravidelnou rubriku pro tento měsíc trochu modifikovat. Takže tady jsou moje oblíbenci, které mám prostě ráda právě teď.
English Summary: I kind of forgot to post about December and January favourites, so here we go with the product I am loving right now. I always have cracked lips in winter, duo Clarins & Natio help me keep them alive now. Dior Fluid Stick wins because it has a perfect super positive colour for winter. Eyeshadow pallette from Look Fantastic beauty box didn't seem to be interesting at first, but I ended up using the grey colour very often. And with my Smashbox liner they are a perfect duo for an easy quick morning make-up. I always prefer asian BB creams in the cold months, they are thiker, cover my skin against cold and provide more coverage. With La Prarie Cellular powder my skin looks almost photoshoped :) Monu Recovery Balm and Nuxe Creme Fraiche mask are great products for nourishing and calming down my skin, both great for winter. And the last tip is a book - Into Thin Air by John Krakauer. A very good-written story about one not that successful expedition on Everest. Even for those not interesting in mountain clibing, this is a great interesting book to read. 


Mám trochu problematické rty, které jsou suché po celý rok, ale zima, mraz a topení jim dávají obzvláště zabrat. Jsem ráda, že jsem si spontánně objednala Natio Paw Paw Lip Balm, který je dokáže vracet den co den k životu. Ráno si rty vyživuju tímto balzámem, a v práci používám Clarins Eclat Minute Lip Perfector v odstínu 01. Je to docela dobře vyživující a hydratační lesk na rty s přirozeným odstínem, a dokáže rty i v suchém kancelářském vzduchu ochránit. Dior Addict Fluid Stick v těchto zimních měsících vítězí díky super pozitivní výrazné barvě.


Stíny Bourjois z Bourjois Intense Smoky Eyeshadow Palette na první pohled neuchvátily, ale nakonec šedou barvu z paletky používám hodně často. Ideální barva na denní jednoduché monochromatické líčení, kdy používám jenom jí a tužku Smashbox (vlastně v článku o Smashbox Lineru jsem nalíčená právě těmito produkty) . Super rychlé líčení na ráno.


BB Cream Missha Cho Bo Yang (Missha Oriental Herbal BB Cream) je můj oblíbenec na zimní měsíce. Je nejvíce hydratační ze všech mých make-upů, ale zároveň více krycí, než tinted moisturizers. Na moji teď trochu zlobící pleť to pravé. Navíc se s ním mnohem méně než s jinými make-upy leskne. Na tom má částečně taky zásluhu La Prairie Cellular Treatment Loose Powder. Po teto dvojici je pleť skoro jako odphotoshopovana :)


Monu Recovery Balm z LF Beauty boxu je můj zachránce suchou a podrážděnou pleť. Dostává se do výběrů nejlepších už podruhé, a to je co říct. Už mi bude pomalu docházet štědrá miniatura a plánuju nákup plnorozměrné verze. Nuxe Crème Fraiche de Beaute Mask masku, taky z Beauty Boxu, mám teprve pár týdnů, ale už se stihla ukázat jako skvělý zimní produkt. Výborná hydratace, regenerace a zklidnění pleti. Akorát by mohla líp vonět, ale to jí s radostí odpustím :) 


A netradičně tip na dobrou knihu - Jon Krakauer Into Thin Air: A Personal Account of the Mt. Everest Disaster, v českém znění Peklo blízko nebe. Je to kniha o výpravě na Everest, která se uskutečnila v roce 1996, a nedopadla úplně dobře. Účastníkem výpravy byl i autor knihy Jon Krakauer, který události, které k tragédii vedly, popisuje. V knize ale najdete i něco málo z historie expedic na Everest, jak probíhají přípravy na takový výstup a historky z horolezeckého prostředí. Mě to všechno přišlo strašně zajímavé, knihu už dočítám a můžu vřele doporučit (i nefanouškům horolezectví taky). Je zajímavá a čtivá.

Žádné komentáře:

Okomentovat