středa 18. února 2015

LookFantastic Beauty Box únor


English Summary: I had a writing crisis. Sometimes you don't have time or the right mood but the longer you don't write, the worse it is to start again. But I knew right from the moment I opened this box yesterday, that I have to write about it. So my little comeback and the LookFantastic Beauty Box Febuary. 
I found great products inside and I'm very satisfied, again. The only thing I wish was different in my box is the lip liner. They put eyeliners in some boxes and I would prefer to get it more than this ridiculous shade of lip liner. All in all I think I'd wait for blogger's reviews on the March box before ordering it, I start being overwhelmed with travel sizes of products and I don't have time to test them all. 

Měla jsem psací krizi. Furt nějaké problémy a psaní nejdou moc dobře spolu. Ale nová krabička plná překvapení vždy potěší, a už včera ráno když jsem si tu svoji vyzvedla na recepci, jsem věděla, že o ní musím napsat. Takže únorový LF Beauty Box a návrat k blogu :)

Korres Citrus Little Body Milk 50 ml, plné balení 200 ml 320 korun. Někdy na podzim v krabičce byl sprchový gel ze stejné řady, mohlo to být pěkné cestovní duo, škoda že jsem ho už vypotřebovala :) Hezky voní, ne moc intenzivně.

Monu Illuminating Primer miniatura 20 ml, plné balení 50 ml stojí 28 liber. Monu Recovery Balm se už dvakrát dostal do článku o mých oblíbencích a moc se těším až od této značky vyzkouším další produkt. Tohle je něco jako denní krém. Má hydratovat, má fyzické sluneční filtry a stará se o pokožku. Může se nanášet samostatně i pod make-up. Dnes jsem si ho musela hned vyzkoušet, je hutnější a bílý kvůli oxidu zinečnatému, který plní roli ochrany před slunečními paprsky. Nicméně nanáší se dobře, vstřebává se rychle a nenechává po sobě žádné bílé mapy. Uvidím jak se předvede v průběhu dne jako primer pod BB cream.

Dr PAWPAW Multi-Purpose Soothing Balm miniatura 10 ml, plné balení 25 ml stojí 7 liber. Tohle je balzám na rty/mastička na suchá místa, obsahuje papáju, olivový olej a olej z aloe vera. Už vyzkoušeno, skvělé zabral na suché rty. Akorát je trochu hutnější, nezkoušela bych ho nechávat v autě teď v zimě, nejde z tuby vydolovat ani v teplé místnosti. Výhodou zas je, že jak hodně mačkám, tak většinou vymáčknu víc, než potřebuju na rty, takže si ho hned mazu na nehty nebo suchá místa na rukou :)

Moroccan Oil Treatment plné balení 25 ml v ČR stojí 532 korun. Tak na tohle jsem zvědavá. Okolo Moroccan Oil se vedou skoro boje, někdo ho miluje, někdo ne, hrozně rozporuplné recenze, doteď nevím, co si o tom mám myslet. Tak konečně vyzkouším sama. Zatím jsem si jenom poznamenala, ze olejů jako takových ve složení moc není, na prvních dvou místech silikony. Za mě ok, moje vlasy oleje nemají rády :)

Erno Laszlo Sea Mud Deep Cleansing Bar mini balení 15 g, plné balení asi 150 gramů stojí 45 liber. Tohle je ještě více kultovní produkt, než Moroccan Oil. Erno Laszlo je známý americký kosmetolog, který vymyslel unikátní systém péče o pleť, který milovala Marilyn Monroe a dnes jsou jeho adepty Madonna a Nicole Kidman, mimo jiné. Mýdlo je klíčovou součástí jeho systému péče, jsem hrozně zvědavá, jak to bude fungovat a jsem ráda, že mám miniaturu a nemusím si kupovat obří kostku abych jí pak po pár týdnech zahodila až mě to přestane bavit (celý systém je časově náročný a recenze na něj rozporuplné).

Bellápierre Cosmetics Lip Pencil, odstín Cinnamon, plné balení stojí 16 liber. Tahle tužka mě z krabičky mrzí asi nejvíc. Má to být přírodní odstín "moje rty, ale lepší", ale je moc tmavý a hnědý. Tohle jsou rty nějaké černošky, ne průměrné evropanky. O to víc mě to mrzí proto, že kvalita se zdá být super, tužka se dobře nanáší a na rtech je docela příjemná. Ale nevadí, zkusím ji rekvalifikovat na tužku na oči, má neutrální hnědou barvu, která by mohla dobře fungovat s nude líčením. 

Závěr: já jsem spokojená. Až na tu tužku je obsah super a pro mě zajímavý. Výhodou je, že LF začal vyrábět dost krabiček, takže když někomu nejde o překvapení, může na začátku měsíce zjistit u západních blogerů, co krabička obsahuje a až pak se rozhodnout, jestli krabičku objednat nebo ne. Takhle to plánuju udělat v březnu. Začínám mít moc miniatur, které nestíhám spotřebovat :)


Žádné komentáře:

Okomentovat