sobota 28. února 2015

Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Concealer in Warm Light Medium recenze, swatch

Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Flawless Wear Concealer byla spontánní koupě ve slevách v Marionnaud. Zrovna mi prošel můj oblíbený Shiseido Natural Finish Cream Concealer, tak jsem se rozkoukávala po novým a zahlídla tento za nějaké tři stovky nebo tak něco. Četla jsem na něj kdysi dobré reference, tak jsem jsem se rozhodla, že ho otestuju taky. Je skoro dokonalý, nebýt jedné vady na kráse...English Summary: I bought this concealer by chance thanks to a great discount. My current Shiseido Natural Finish Cream Concealer had just expired and I was in a search for a new one. I remembered reading positive reviews on this one and decided to give it a try. The only shade on sale was Warm Light Medium, a bit darker than I normally wear, but I was tanned at the time and it turned out to suit me even when my tan washed out. Warm Light Medium is medium light olive beige shade and it really is on a warm side. Perfect for blue-undertoned undereye circles. Concealer is very well pigmented and covers the circles perfectly. It has light texture, not oily at all, it fixes on the skin in a couple of seconds and has a nice natural finish. Not dewy, but not matt, something in between. It stays on all day without fading. It would be a pretty much perfect undereye concealer for me, if only it had higher sun protection. SPF 10 really is not good enough, especially for summertime. 


Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Concealer jsem si pořídila v odstínu Warm Light Medium. Je to středně tmavší béžovo-olivová barva s teplými podtóny, ideální pro zakrytí namodralých kruhů pod očima. V létě jsem byla opálená, takže mi barva seděla i na zbytek obličeje, teď když už jsem standardně bledá, tak je na mě moc tmavá a žlutá. Ale lokálně na kruhy pod očima funguje dobře. 

Concealer má měkký aplikátor, na který se ale chytá moc barvy, takže se moc nedá používat. Já ho ale stejně nanáším štětcem a pak vklepávám po okrajích prstem, abych trochu roztáhla a "vstřebala" barvu. Concealer je skvělé pigmentovaný. Nerada ho vrstvím, radši ho nanáším v jedné silnější vrstvě, přijde mi, že tak líp kryje. Nevím, jestli poleze do vrásek, nanáším ho blíže k nosu, k vnitřnímu koutku oka, takže neposoudím. Po nanesení se po pár vteřinách zafixuje a má přirozený finish, není ani lesklý, ani matný, něco mezi. Spolu se zbytkem obličeje ho fixuju pudrem, taky abych obličej barevně srovnala a pak drží až do večera. 

Na horní fotce nemám na sobě žádný makeup. Na spodní jsem nanesla concealer na oko vlevo. Myslím si, že komentat není potřeba :)


Zkoušela jsem ho i na pupínky, když jsem ještě byla opálená. Když se nanese opravdu precizně na postižené místo bez zalézání za okraje, tak vypadá celkem i přirozeně, nepodtrhne šupinky nebo divnou strukturu, kterou pleť na pupíncích mívá.

Jediné, co mi na něm vlastně vadí je SPF 10. Je to tak trochu málo, v poslední době si všímám, že nejvíce pih mám právě okolo očí, což znamená, že oblast není dostatečně chráněná před zářením.

Závěr: Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place Concealer by byl dokonalý concealer, který je dobře pigmentovaný, má perfektní odstín na zakrytí kruhů pod očima, dobře se nanáší a drží celý den. Akorát mi vadí, že nemá pořádnou ochranu před sluncem. Takže budu hledat dál. Cena za 7 ml okolo 700 korun. 

Žádné komentáře:

Okomentovat