čtvrtek 5. února 2015

Dior Addict Fluid Stick 575 Wonderland recenze, foto, swatches


English summary: I am very much enjoying this Dior Addict Fluid Stick that was released in spring 2014. This is a hybrid of a lipgloss and a lipstick, very pigmented, easy to apply, very emollient, lightweight on the lips and non-sticky. Formula is not drying nor moisturizing. It stayes put longer than a normal lipgloss, but not as long as my favourite lipsticks. All in all this is a great alternative to the lip products I am used to, great for the summer. 

Loni na jaře Dior vydal tuto novinku, Dior Addict Fluid Stick, hybrid rtěnky a lesku na rty. Zvenku vypada jako rtěnka, ale ve skutečnosti obsahuje fluid a nanáší se jako lesk nebo lak na rty. Obal se mi hrozně moc líbí, ozdoba kosmetické taštičky.
Fluid je lehký, na rtech skoro není cítit. Má nenápadnou příjemnou vůni, která se hned po nanesení vytrácí. Nanáší se snadno, minimálně barva, kterou mám ja. Ale podle toho, že fluid nemá tendenci zatékat do vrásek ve rtech, snad ani světlé barvy nebudou nijak problematické. Aplikátor je tak akorát velký a příjemně měkký. 

Pigmentace je skvělá, opravdu se blíží rtěnce. Textura je taková laková, fluid se po nanesení hodně leskne, ale po pár minutách se "usadí" a leskne se o něco míň. Drží pár hodin a obtiskává se na skleničkách. Ale výdrž je dobrá, určitě vydrží více, než klasické lesky na rty. Vytrácí se ze rtů jak kdy - jednou rovnoměrně, jednou na rtech zůstane nepříjemný vnější okraj. Asi to hodně závisí na tom, jak moc piju a mluvím. Ale na mých rtech drží dobře jenom opravdu hodně pigmentované těžší rtěnky. Fluid nevysušuje, ale ani nehydratuje. Nesrovná velké nedokonalosti, zničené rty nezakryje. Ale drobná sušší místa zamaskuje a moc nezhorší.

A hlavně jsem si zamilovala moji barvu - 575 Wonderland. Je to hrozně pěkná jahodová, skoro neonová růžovo-červená. V obalu vypadá více červeně, na rtech je spíše na růžové straně, skoro neonová, foťák ji moc nepobral :) Působí svěže a vizuálně bělí zuby. 


Závěr: výborný produkt, hybrid lesku a rtěnky s dobrou pigmentací a výdrží. Odstín 575 Wonderland ideální na šedé zimní dny a bude úžasný v létě na opáleném obličeji. Orientační cena v ČR je 900 korun. 

Žádné komentáře:

Okomentovat