neděle 14. dubna 2013

Framesi BY lak na vlasy

Jinak řečeno, naprosto geniální lak na vlasy. Ale vezmu to raději popořadě. 

Tento lak jsem dostala k narozeninám od kamarádky, firma asi nebude nijak známá, musela jsem si vygooglit, že se pravděpodobně jedná o italskou profesionální kadeřnickou kosmetiku. Lak má opravdu úsměvný popis na obale, uvádím pro pobaveni:
Ekologický lak s výtažkem z lávy se středně silnou fixací. Lak s obsahem vitamínů, antioxidantů a minerálních solí zpevňuje strukturu vlasů, modeluje a fixuje je a dodává jim zářivost. 
Mé vlasy jsou úplně nadšené, hlavně ty vitamíny a antioxidanty jim chybí teď na jaře, o výtažku z lávy nemluvě.

No ale vtipné sliby výrobce jsou asi jediné, co tomuto laku můžu vytknout. Jeho obal je černý a lakonický, vybavený pumpičkou, která lak dávkuje po malých "porcích" a má krásnou nevtíravou vůni, která ve vlasech ale moc dlouho nedrží (což je jedině dobře, do vlasů si dávám voňavku a nemám ráda, když jí lak "převoní"). Mám hodně vlasů, ale jsou jemné a hrozně nerady drží tvar a musím uznat, že jsem ještě neměla lak, který by je zkrotil tak kvalitně, jako tento. Drží, a drží celý den. Opravdu se mi ještě nestalo, že večer vlasy vypadají stejně, jako ráno, ani když jsem používala laky s extra silnou fixací, ani když jsem si ho do vlasů dala litr. Tohoto stačí pár střiků a už se o vlasy v průběhu dne nemusím starat (poznámka - z vlasů se ale vyčesává, takže to není tak, že si vlasy rozčešu a ony se vrátí na původní místo, ale to snad nikdo od laku neočekává. Doufám). Takže můžu směle tvrdit, že jsem našla svůj ideální lak na vlasy a určitě nebudu měnit.

Poslední poznámka je k ceně, ta se pohybuje těsně pod hranicí čtyř stovek za 300 ml, což se může zdát za lak na vlasy hodně. Ale já ho používám denně už 6 měsíců a ještě mi ani nedošel dávám mu další měsíc, takže se určitě vyplatí, poměr kvalita/cena naprosto odpovídající, dokonce předčí očekávání. 

2 komentáře:

  1. Firma nebude asi nijak známá? To jste vtipná slečno, jedná se o jednu z nejlepších značek vůbec.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Vsak ja netvrdim ze neni dobra. Ale jiz nekolik let intenzivne sleduji ceske a zahranicni blogy a nikdy jsem nenarazila na jediny clanek o Framesi. Coz je pro me hlavni kriterium popularity.

      Vymazat