úterý 9. dubna 2013

AINHOA Luxe Day & Night Cream


Dnes pro vás mám recenzi denního a nočního krému španělské značky Aihnoa. Nevím jestli se dá pořídit někde v kamenných obchodech, ja jsem si ho koupila online v jednom z českých e-shopů s parfumerii a kosmetikou, stál kolem pěti stovek za 50 ml. Přesný název je pěkně dlouhý - AIHNOA Luxe Day & Night Cream with caviar extract. Slibuje hydrataci a výživu pleti a zachování vitality, čili asi i nějaký anti-age. Je mi sice 25, ale mám aktivní mimiku a anti-age krémům se nebráním, navíc přizpůsobuji péči aktuálním potřebám pleti a ta moje byla v té době ovlivněna stresem a zrovna začínala zima, takže jsem tento krém po krátkém vyzkoušení ze vzorku objednala. 


Krém je... příjemný. Přemýšlím, co vlastně o něm napsat a nenapadá mě nic konkrétního. Je to takový stabilní, příjemný, každodenní krém, kterým se nic nezkazí. Má příjemnou parfemaci (řekla bych, skoro žádnou), pleť trochu zklidňuje, dobře hydratuje, rychle se vstřebává a pleť se z něj nijak navíc nemastí, neucpává póry. Konzistence je vidět na fotce, není to žádná lehoučká emulze, ale takový "klasický" (zároveň nepříliš hutný a těžký) krém. Vliv na mimické vrásky moc nemá, ale lehce se vyhladily spíše proto, že pleť byla dobře hydratovaná. Na léto bude asi pro normální až mastnou pleť trochu těžší, ale na zimu byl dokonalý. Hodí se i pod make-up, rychle se vstřebává a BB-cream a klasický make-up se na něj nanášely dobře.

Když hledáte dobrý hydratační krém, možná vám sedne zrovna tento. Já mu nemám co vyčíst, splnil všechna očekávání a takový normální hydratační krém bez žádných "speciálních efektů" taky není snadné najít. 

Žádné komentáře:

Okomentovat