úterý 12. června 2012

Les Essentiels de Chanel - kolekce podzim 2012

Léto nám zatím ne a ne dorazit a kosmetické domy už pro nás připravili podzimní novinky. Na podzimní kolekce se vždy moc těším, připadají mi vždy povedenější a zajímavější než ty letní (syté barvy, nové dávky bronzérů a barevné řasenky, co nového se dá v létě vymyslet... a kdo to na sebe bude patlat v rozpáleném velkoměstě ba dokonce u moře) a ani tentokrát jsem nebyla zklamaná. Dnes první dávka dalekého podzimu a nádherná kolekce Les Essentiels de Chanel.
Tvářenka Joues Contraste in Rose Initiale - údajně univerzální barva pro všechny barevné typy.


Ombre Essentielle - 5 odstínů: Complice - jemná broskvová, Éclairé - zlatavá, Furtif - světlá šedá, Infini - stříbrná a Noir - matná černá.Les 4 Ombres in Premier Regard - černá, béžová, světle růžová a taupe hnědošedá. U těch jsem opravdu zvědavá na kvalitu, oproti monostínům, které jsou sázkou na jistotu, Evropské "backed" verze těchto paletek jsou vždy tak trochu překvapením a bohužel ne vždy příjemným. Lumière d’Artifices Beiges - podzimní limitka a trochu stíny, trochu highlighter? Dle popisu mi to jasné není, udělejte si názor sami: "opens to reveal a duo of delicately iridescent eyeshadow with golden scintillation, stamped with a sequin imprint. Two shades of beige, one light and the other more intense, blend together for a perfectly sheer and natural result on the skin. The fine golden sparkles accentuate prominent areas of the face, play with the light and define a radiant complexion that looks natural in the sun or glowing in evening lighting". Ať to bude co to bude, zpracování se Chanel opět povedlo, i když ten vzor na povrchu se již poněkolikáté opakuje (nejnádherněji snad vypadal na Sequin Palette z jedné z loňských (snad) limitovaných kolekcí.Rtěnka Rouge Coco, odstín Caractère - hnědá namíchaná s fialovou švestkovou.


Balzámovější rtěnka Rouge Coco Shine v odstínech Chic - průhledná béžová se zlatým shimmerem a Parfait - jemná růžová se zlatavým nádechem.Tužka na rty Le Crayon Lèvres, odstín Amarante - dokonalá fialovo-švestkově-hnědá společnost rtěnce.

Laky na rty Rouge Allure Extrait de Gloss - oba limitované, odstíny Caprice - růžová s šedým nádechem; a Troublant - podobná stěnce, hnědošvestková.

Lesk na rty Lèvres Scintillantes in Sweet Beige - béžová s jemným růžovým shimmerem.
A závěrem trojice laků na nehty, kterým předvídám velkou popularitu v řadách světových bloggerů a desítky klonů (jak tomu už pár let je a opravdu nechápu, jak se jim daří vyvolávat kolem svých laků takový poprask), ale zpět k odstínům :)

Le Vernis - v: Frenzy - fialovošedá; Suspicious - křiklavá Fuksie (taková letní barvička na podzim? jsem zvědává); a Vertigo - skoro černá s červeným shimmerem, který bude zase vidět pouze v silným elektrickým světle.Součástí kolekce budou i tužky na oči, které na promo fotkách nebyly. Stylo Yeux Waterproof - stříbrná  limitovaná Silver Light a Noir Intense - černočerná. 

Kolekce bude k dostání už 24. srpna v zahraničí. Kdy přijede k nám a zda dorazí komplet ukáže čas. Orientačně se tady podzimní kolekce začínají objevovat tak v půlce září. 

Informaci jsem čerpala u Beauty Crazed, a to jak foto, tak i oficiální popisy produktů.

Žádné komentáře:

Okomentovat